- 31 січня 2022, 10:16
- 28 січня 2022, 18:34
![Педагоги і спортивна молодь Онуфріївщини — серед перших вакцинованих в Україні Педагоги і спортивна молодь Онуфріївщини — серед перших вакцинованих в Україні](https://vk.kr.ua/uploads/posts/2022-01/medium/1643387592_deriivka.jpg)
Заклад загальної середньої освіти «Деріївська ЗШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Онуфріївської селищної ради Олександрійського району — перший з 18 закладів освіти громади, в якому вакциновані усі працівники — від кочегара до директора. На Онуфріївщині вакцинуються і підлітки, серед перших — вихованці військово-патріотичного спортивного клубу «Саланг». Ми поспілкувалися з представниками обох колективів, аби почути їхні аргументи на користь вакцинації.
- 28 січня 2022, 16:47
![Рух — це життя! Рух — це життя!](https://vk.kr.ua/uploads/posts/2022-01/medium/1643381233_polza-velosipeda-semya.jpg)
І це не просто слова. Як свідчать дослідження, представлені Всесвітньою організацією охорони здоров'я, достатня фізична активність не лише покращує
загальне самопочуття, але й сприяє запобіганню та боротьбі з такими неінфекційними захворюваннями, як: рак, діабет та серцево-судинні захворювання. Крім
того, фізична активність зменшує симптоми депресії та тривоги, покращує психічне здоров’я, якість життя та самопочуття, забезпечує здоровий ріст і розвиток
молодих людей та взагалі сприяє покращенню здоров’я серця, тіла й розуму.
- 28 січня 2022, 15:21
![«Комунікація з людьми відбувається безперервно!» Навіщо нардепу помічники і що від них залежить? Частина І «Комунікація з людьми відбувається безперервно!» Навіщо нардепу помічники і що від них залежить? Частина І](https://vk.kr.ua/uploads/posts/2022-01/medium/1643376047_240992899_1476672606023731_8839340592263673367_n.jpg)
У випуску «Вісника Кіровоградщини» від 6 жовтня 2021 року ми почали серію матеріалів про помічників-консультантів народних обранців із Кіровоградщини. Юлія Семенюк, помічниця нардепа Олеся Довгого у роботі зі зверненнями, розповіла, як проходять прийоми громадян, куди далі потрапляють їхні звернення та як працює команда, аби вирішити питання, порушенні у зверненнях.
Сьогодні ми знайомимо вас із Анною Трубаченко — керівницею громадської приймальні Олеся Довгого на Кіровоградщині. Творчий шлях Анни сплетений із крутих віражів. Але де б Анна не працювала, її діяльність завжди була пов’язана із людьми — починаючи від психолога, завершуючи теперішнім місцем роботи — помічниця народного депутата.
- 28 січня 2022, 14:07
- 28 січня 2022, 08:37
![Чи можна отримати 1000 грн за вакцинацію без смартфону? Чи можна отримати 1000 грн за вакцинацію без смартфону?](https://vk.kr.ua/uploads/posts/2022-01/medium/1643373507_cfd21ee-3d6d822-diya-1-.png)
Уже місяць діє президентська програма єПідтримка. Усі громадяни, які щеплені двома дозами вакцини від коронавірусу, мають можливість отримати 1000 гривень від держави. Ці кошти можна витратити на книги, авіа- та залізничні квитки в межах України, квитки в кіно, театри та музеї, спортзали та виставкові центри.
- 27 січня 2022, 16:27
- 27 січня 2022, 16:16
- 27 січня 2022, 15:45
- 27 січня 2022, 15:20