Знам’янський район

Перемога і поразка

Відбулися матчі 3-го та 4-го турів Третьої ліги Відкритого чемпіонату міста Кропивницький з футзалу, у якому бере участь богданівський «Буревісник».
У третьому турі богданівцям протистояла команда «СДЮШОР-2». Близько сорока хвилин на майданчику проходила напружена гра. У першому таймі граючий тренер богданівців Олександр Довженко відкрив рахунок. Через чотири хвилини Сергій Галуха подвоїв рахунок. У другому таймі матчу «СДЮШОР-2» один м’яч відіграв. А в останні 11 хвилин матчу гра у команди «СДЮШОР-2» розладналася – богданівцям вдалося забити аж шість «сухих» м’ячів. Матч завершився з рахунком 8:1 на користь богданівської команди.

Результати інших матчів Третьої ліги:

«КДЮСШ-2-Інгул» – «Пятихатки» – 5:5
«Арнаутово-Спорт» – ФК «Парадіз» – 2:10
«Борисфен» – «Мегаполіс» – 5:4
«Нива» – «Агроспорт» – 11:7
«Буревісник» (Богданівка) – «СДЮШОР-2» (Кропивницький) – 8:1 (2:0) (Довженко, 11, 42; Галуха, 15; Свириденко, 40; Базака, 42; Малий, 47, 48, 49 – Князєв, 30)
«Буревісник» (Богданівка): Кушніренко, Івко, Свириденко, Малий, Базака, Галуха, Довженко.