Світловодський район

Вихованці "Легіону" гідно показали себе на змаганнях у Миргороді

З 26 по 28 лютого 2016 року в Миргороді проходив 4-й відкритий турнір з боксу на першість міста.
У турнірі взяли участь близько 150 спортсменів з дванадцяти міст України, у тому числі: Кременчука, Полтави, Черкас, Київа, Чорнобая, Хоролу та інших, серед яких були представлені 13 вихованців боксерського клубу "ЛЕГІОН" зі Світловодська, які з гідністю показали себе на цьому турнірі.

З великим завзяттям дійшли до фіналу і стали чемпіонами Миргорода: Царствений Іван, Власов Микита, Фокас Віталій, Малицький Ярослав, Єрьомін Назар.

Срібло і друге місце в турнірі завоювали: Глущенко Едуард, Хохленко Віталій, Мороз Семен, Анісімов Влад, Білик Богдан, Олійник Григорій і Зима Володимир.

Бронза в цьому турнірі і третє місце дісталася Обертас Костянтину.

Тренери дуже задоволені результатом хлопців, вони гідно показали себе на цих змаганнях і готуються до нових перемог!