Світловодський район
Влада

Дарія Ільїна — радник Світловодського міського голови з питань АТО

Дарія Ільїна — радник Світловодського міського голови з питань АТО
25 листопада Валентин Козярчук зустрівся за круглим столом з представниками волонтерських організацій. На нараді піднімалося питання обрання радника міського голови з питань координації дій учасників АТО, а також обговорювалися теми пов’язані з роботою Центру надання допомоги учасникам АТО, процедури виділення та розподілу земельних ділянок тощо.
На початку керуючий справами Вадим Туманов повідомив, що згідно з дорученням голови ОДА на всіх територіях, в тому числі і у Світловодську, потрібно обрати радника міського голови з питань АТО, який працюватиме на громадських засадах. Саме ця людина і буде тією сполучною ланкою між органами влади та волонтерами, якій нададуть повноваження вирішувати комплекс питань: проводити жеребкування для розподілу земельних ділянок між учасниками АТО, займатися документацією, опікуватися питаннями соціального захисту, медичного обслуговування, реабілітації та ін.

Потім міський голова надав слово представникам волонтерських організацій. Зокрема, Зоя Настенко, працівник Центру надання допомоги учасникам АТО (діє в приміщенні виконкому, кім. №23), створеного згідно з рішенням виконкому більше року тому, здивована, що 26 жовтня 2015 року у Світловодську створено новий Центр, головою якого обрали Анатолія Кучугурного й надали повноваження радника міського голови. Начебто, вже проводилося і жеребкування між учасниками АТО щодо розподілу земельних ділянок. Своє обурення висловив й Андрій Москаленко, мовляв, коли на сесії затверджували виділення землі, комісійно нарізали земельні ділянки, затвердили назву масиву "Скіфський" все було відкрито і прозоро. Але чому зараз повноваження розподіляти землю надали Анатолію Кучугурному?

Щодо створення нового Координаційного Центру Вадим Туманов пояснив: надійшло відповідне розпорядження з області, з визначеним переліком осіб, які мають бути в його складі, а його голова фактично й має бути радником міського голови. Дійсно, у нашому місті Центр створений набагато раніше, тож зараз потрібно все привести до вимог чинного законодавства.

Вислухавши присутніх, Валентин Козярчук порадив представникам волонтерських організацій, хто зацікавлений у питаннях допомоги бійцям та їхнім родинам, провести установчі збори з веденням протоколу й шляхом голосування обрати радника міського голови з питань АТО, й подати кандидатуру йому на затвердження. "Це буде прозоро, демократично і юридично правильно, а я обіцяю вам свою підтримку", — наголосив міський голова.

Далі учасники зібрання перейшли до 1-ї кімнати виконкому, де продовжили обговорення. Спочатку Вадим Туманов повідомив, що завершилася процедура виділення земельного масиву "Скіфський" і проведена розбивка ділянок (їх 156), які мають право отримати учасники бойових дій. Посадовець детально роз’яснив присутнім усю процедуру: від написання заяви до отримання свідоцтва про право власності на земельну ділянку, а потім залишив волонтерів визначатися з кандидатурою радника.

Ми звернулися до Андрія Москаленка з проханням озвучити рішення, яке прийняли на зібранні:

Дарія Ільїна — радник Світловодського міського голови з питань АТО

"Оскільки Зоя Настенко вже тривалий час працює в Координаційному центрі, спілкується з бійцями АТО, співпрацює з волонтерами, ми запропонували її кандидатуру на координатора міського Центру. На координатора з міськрайонного Центру ми підтримали кандидатуру Дарії Ільїної, яка активно допомагає бійцям, а також є депутатом обласної ради і зможе вирішувати багато питань".

Дарія Ільїна — радник Світловодського міського голови з питань АТО

Саме кандидатуру Дарії Ільїної і запропонували волонтери на посаду радника міського голови з питань АТО. Валентин Козярчук кандидатуру затвердив.

Календар

«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31