- 22 вересня 2015, 10:44

На черговому засіданні обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, що відбулося під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Сергія Коваленка, з-поміж інших питань, розглянуто та проаналізовано стан охорони праці на підприємствах агропромислового комплексу області.











