1 жовтня у рамках "Аgroexpo-2015" відбудеться панельна дискусія за участю Міністра аграрної політики
- 28 вересня 2015, 10:42

1 жовтня 2015 року у рамках відкриття Національної агропромислової виставки «АGROEXPO-2015» відбудеться панельна дискусія на тему «Розвиток аграрного сектору до 2020 року».
Участь у ній візьме Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко та заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.














