- 29 лютого 2020, 09:32
- 29 лютого 2020, 09:00
![Виставка картин пам’яті Яни Дябіної-Товкайло Виставка картин пам’яті Яни Дябіної-Товкайло](/uploads/posts/2020-02/thumbs/1582816830__dsc5882-19.jpg)
У Світловодську 23 лютого у пам’ять про місцеву художницю-аматорку Яну Дябіну-Товкайло, яка пішла з життя 17 січня минулого року через онкозахворювання, відбулася виставка картин «У краю синіх собак». Серед 40 робіт художниці, представлених в Арт галереї «Наше місто», і її остання картина — «За 7 днів до смерті».
- 28 лютого 2020, 15:50
![Успенка — лідерка районної волейбольної спартакіади Успенка — лідерка районної волейбольної спартакіади](/uploads/posts/2020-02/1582897794_87163277_288189352160208_3910374097292361728_n.jpg)
21 лютого в селі Млинку Онуфріївського району відбулася районна спартакіада з волейболу серед юнаків і дівчат 2005 року і молодші під
гаслом «Хто ти, майбутній олімпієць», у якій взяло участь по три команди юнаків та дівчат відділень Онуфріївської ДЮСШ «Юність».
- 28 лютого 2020, 15:00
![Перше золото Тетяни Мельник у новому році Перше золото Тетяни Мельник у новому році](/uploads/posts/2020-02/1582894864_tetyana-melnik.-sumi.jpg)
До своїх численних перемог вихованка комунального закладу «Дитячо-юнацької спортивної школи Олександрівського району» (перший
тренер, заслужений тренер України Вадим Приймак), а нині киянка Тетяна Мельник додала титул чемпіонки України 2020 року з легкої атлетики у приміщенні.
- 27 лютого 2020, 16:42
![Настільний теніс Настільний теніс](/uploads/posts/2020-02/1582813498_peremozhc-tensnogo-turnru.jpg)
22 лютого у спортивному залі комунального закладу Олександрівське НВО №2» пройшли районні змагання з настільного тенісу. На них боротьбу вели п’ятнадцять спортсменів.
- 27 лютого 2020, 15:22
![Перші тренери з велоспорту пишаються своїми вихованцями Перші тренери з велоспорту пишаються своїми вихованцями](/uploads/posts/2020-02/1582810194_86294688_2536053363274565_9170848602619117568_o.jpg)
14-20 лютого у Львові відбувся відкритий зимовий чемпіонат України з велоспорту на треку серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, участь у якому взяли понад 250 велосипедистів з усієї України та збірна команда Білорусі. Чудові успіхи продемонстрували спортсмени
з Кіровоградщини. Є чим похвалитися Кіровоградщині і на міжнародних змаганнях у Туреччині.
- 27 лютого 2020, 14:53
- 27 лютого 2020, 14:24
![У їхніх серцях — Україна У їхніх серцях — Україна](/uploads/posts/2020-02/thumbs/1582805146_img_5438.jpg)
20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної сотні, тих українських патріотів, хто віддав своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. На Кіровоградщині вшанували тих,
хто здійснив особистий подвиг — віддав своє життя заради нової України.
- 27 лютого 2020, 14:15
![У їхніх серцях — Україна У їхніх серцях — Україна](/uploads/posts/2020-02/thumbs/1582805146_img_5438.jpg)
20 лютого в Україні вшановують пам’ять Героїв Небесної сотні, тих українських патріотів, хто віддав своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. На Кіровоградщині вшанували тих,
хто здійснив особистий подвиг — віддав своє життя заради нової України.