---

Перші тренери з велоспорту пишаються своїми вихованцями

14-20 лютого у Львові відбувся відкритий зимовий чемпіонат України з велоспорту на треку серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, участь у якому взяли понад 250 велосипедистів з усієї України та збірна команда Білорусі. Чудові успіхи продемонстрували спортсмени
з Кіровоградщини. Є чим похвалитися Кіровоградщині і на міжнародних змаганнях у Туреччині.
Порадували своїми успіхами колишні вихованці відділення велоспорту Новгородківської ДЮСШ «Колос» — велоклубу «МЮННТ-Агро», першими тренерами яких були викладачі школи Анатолій і Людмила Алєксєєви. Так, 23-річна Вікторія Алєксєєва, яка вже п’ять років виступає за центр олімпійської підготовки з пріоритетних видів спорту (м.Миколаїв), змагалася у категорії жінки і перемогла у груповій гонці з проміжними фінішами на дистанції 80 кіл та у командній гонці переслідування, була другою в гонці на 60 кіл та в гонці медісон. Іван
Калмиков, який з вересня минулого року займається у Київській обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпій-
ського резерву «Промінь» (м.Біла Церква), змагався в категорії юнаки і став другим у командній гонці та третім у груповій гонці.

Серед юніорок успішно виступила на цих змаганнях Алла Марущук — спортсменка ДВУОР імені Сергія Бубки, вихованка Знам’янської районної КДЮСШ – клубу «РосАгро» (с.Мошорине), перший тренер Вадим Кива. Дівчина посіла друге місце у командній гонці переслідування. Також на цьому чемпіонаті у командній гонці переслідування ще один вихованець Мошоринського відділення
велоспорту Олександр Шевченко, який нині навчається у Білій Церкві, посів третє місце.

13 лютого в Аланії (Туреччина) відбулася міжнародна шосейна велогонка Grand Prix Alanya 2020, довжина якої склала 115 км. Участь у змаганнях взяли 90 елітних велогонщиць, серед яких і 15 українок. Успішно на цих змаганнях у складі збірної України серед юніорок виступила вихованка Вадима Киви Софія Шевченко. Софія в індивідуальній гонці посіла ІV місце, а в груповій гонці була VІ. Тож наша велосипедистка двічі потрапила до ТОП-10.