- 21 січня 2016, 14:23

Відзначалося, що в місті зростає захворюваність на гострі респіраторно-вірусні інфекції та грип, збільшилася кількість госпіталізованих хворих, за даними лабораторних досліджень на минулому тижні у шістьох хворих мешканців виділено вірус грипу А (H1N1) пандемічного штаму.














