- 14 квітня 2016, 17:32

14 квітня голова ОДА Сергій Кузьменко взяв участь у селекторній нараді з питань результатів проходження в державі опалювального сезону 2015-2016 років, підготовки до наступного опалювального сезону та розрахунків підприємств теплоенергетики за спожитий газ.













