---

Дмитро Селевко та Роман Крайник — майстри спорту з боксу

3-8 травня у Рівному відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Анатолія Яндали. Участь у змаганнях взяло близько 150 спортсменів у тринадцяти вікових категоріях, 20 команд з усієї України. Серед учасників змагань були і майстри спорту міжнародного класу.
Вихованці тренера Олександра Дорошенка Світловодської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №1 (директор Василь Мороз) Дмитро Селевко та Роман Крайник змагалися на цьому турнірі за чемпіонське звання, а також за право виконати нормативи майстрів спорту України.

Роман Крайник (71 кг, 2004 р.н.) виборов 4 перемоги у 4 поєдинках та здобув І місце.

Роман Крайник

Дмитро Селевко (67 кг, 2004 р.н.) здобув 4 перемоги у 4 спарингах і виборов І місце.