
13-17 червня у Києві відбувся V етап Всеукраїнських змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти України "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу, участь у якому взяли 22 команди з різних міст України, зокрема з Южноукраїнська, Новодонецького, Києва, Чернігова, Ужгорода, Івано-Франківська, Луцька, Українки, Бару, Тернополя, Ромнів, Умані, Чернівців, Житомиру, Дніпра, Самбору, Запоріжжя, Полтави, Южного, Кам’янця-Подільского, Сарнів та Світловодська.