В Онуфріївці відбулося Великоднє богослужіння
- 14 квітня 2023, 10:35
В Онуфріївському базовому Будинку культури 8 і 9 квітня для дітей і дорослих селища та внутрішньо переміщених осіб відбулося благодійне свято Великодня, яке провела Церква Бога Живого, що діє в Онуфріївці вже 27 років.
Наступного дня, 9 квітня, порадіти разом воскресінню Христа зібралися близько 500 дорослих. Свято розпочалося проповіддю зі Слова Божого та молитвою за Україну. Після чого присутні подивилися мюзикл «Охоронець мого серця», який підготували вихованці дитячого будинку «Жива перлина». Після завершення заходу його учасники отримали великодні кошики.
Як розповіла «Віснику Кіровоградщини» адміністраторка Церкви Бога Живого Анна Федорова, в традиції їхньої церкви проводити великі свята на загал, коли на богослужіння приходять не лише віряни їхньої церкви, а й усі охочі.
Також пояснила, що усі роки їхня церква, яка належить до протестантського напрямку християнства, слідувала православному церковному календарю, юліанському. Та на тлі повномасштабної війни Росії проти України церква ухвалила рішення, що їхня деномінація переходить на григоріанський календар, а значить, святкує цього року Великдень 9 квітня.
— У такий спосіб ми заявляємо, що не хочемо мати нічого спільного з російською церквою. Наша церква надзвичайно чітка у своїй національній позиції: ми проукраїнські, молимося за Україну, за президента і підтримуємо незалежність нашої країни та засуджуємо рашизм, — говорить Анна Федорова.
Випускник нашого дитячого будинку був вісім місяців у полоні, ми не мали зв’язку з ним і могли тільки молитися за нього. Після звільнення з полону він знову повернувся на фронт. Зараз ще один наш випускник є зниклим безвісти. Тож ні про яку лояльність мови не може йти: Росія – агресор, Україну йому ми не віддамо, тож допомагаємо українському війську і вимушеним переселенцям чим тільки можемо. Христос воскрес! Воскресне Україна!
Церква Бога Живого зареєстрована в Онуфріївці у 1995 році. При церкві діє дитячий будинок «Жива перлина», в якому вже 11 років виховуються діти-сироти. Із початком повномасштабного вторгнення церква почала опікуватися вимушеними переселенцями, надаючи допомогу продуктами та речами першої необхідності.