- 6 грудня 2025, 14:54

5 грудня в Олександрійському районі відбулися пам’ятні заходи з нагоди 82-ї річниці визволення міста від нацистських окупантів (6 грудня 1943 року). Представники місцевої влади, військового керівництва та громадськості поклали квіти до місць поховань, ушанувавши понад 700 воїнів, загиблих у боях за Олександрію, а також тисячі мирних мешканців, що стали жертвами окупаційного терору.














