- 2 серпня 2018, 15:42
![Догляд за лісовими розсадниками триває Догляд за лісовими розсадниками триває](/uploads/posts/2018-08/1533213757_dscn6703.jpg)
Невеликі червневі та липневі дощики на лісових розсадниках ДП «Онуфріївське лісове господарство», посприяли появі великої кількості бур’янів. З ними лісівники Онуфріївщини ведуть жорстку боротьбу. Адже без вчасного догляду не виростуть стандартні сіянці з будь якого лісового насіння. Тому площі, які знаходяться під лісовими розсадниками прополюються двічі на місяць. Тим самим збільшуючи об’єм робіт вдвічі.