- 9 серпня 2017, 12:54
- 9 серпня 2017, 12:45
- 9 серпня 2017, 12:38

Другого серпня о десятій годині ранку біля пам’ятного Знаку воїнам інтернаціоналістам та воїнам АТО, який розташований в центрі селища зібралися працівники установ та організацій райцентру, громадяни селища та воїни в традиційних голубих беретах та майках «тільняшках». Це воїни ПДВ – повітряно десантних військ. Десантники недарма вважаються найелітнішим військовим підрозділом, до лав ПДВ беруть тільки найкращих, тож і не дивно, що саме ці воїни брали участь майже у всіх воєнних конфліктах минулого сторіччя та сьогодення. Це і Афганістан і зона АТО, де воїни десантники виконували найскладніші та найнебезпечніші завдання.
- 9 серпня 2017, 12:34
- 9 серпня 2017, 12:25
- 9 серпня 2017, 11:30
- 9 серпня 2017, 11:02
- 9 серпня 2017, 09:20

У 2017 році народний депутат України Олесь Довгий залучив додатково 15 мільйонів гривень як субвенцію із державного бюджету на соціально-економічний розвиток свого виборчого округу. Разом із коштами попередніх років сума сягає майже 50-ти мільйонів гривень.
У липні цього року наша редакція побувала у населених пунктах п’яти районів Кіровоградської області (Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський і Світловодський), а також у м.Знам’янка та смт Власівка м.Світловодська, у яких нині триває реконструкція існуючих об’єктів інфраструктури або їх будівництво чи придбання необхідного обладнання (на кожному по-різному) за рахунок коштів державного бюджету. Ми на власні очі побачили їх стан та процеси, що зараз відбуваються. Згадалися слова Льва Толстого, якого ми трохи перефразували: «Усі об’єкти, які потребують втручання, — нещасливі по-своєму», бо категорія тяжкості (ще один термін, що спав на думку) кожного з них різна, але це не означає, що якийсь із них менш важливий, ніж інший. Адже кожен з них визначала громада, життя якої без нього не таке комфортне.
Кошти на ці об’єкти залучені з державного бюджету за сприяння народного депутата України Олеся Довгого (який чітко контролює їх надходження та перебіг робіт) у співфінансуванні з місцевими бюджетами різних рівнів. Ні на хвилину не спиняються роботи над благоустроєм, кожний населений пункт знаходиться на своєму етапі відновлення. Тож ми дозволимо собі припустити, що кожна громада, отримавши у користування новенький чи відремонтований заклад, буде щаслива по-своєму, чим самим повністю перефразуємо вислів класика. Наприкінці року вирушимо у такий же тур, аби показати зміни, що відбулися. А зараз запрошуємо і вас побачити те, що ми побачили влітку 2017.
- 9 серпня 2017, 09:15

с.Білозерне Новгородківського району
Історія села Білозерне відносно молода. Населений пункт був заснований 1932 року при будівництві радгоспу
«ІІІ Вирішальний». Тому й гадки про будівництво церкви у ньому на ті часи ніхто не мав. Хоча… як пояснити той факт, що будівля колишньої їдальні, де розмістилася нинішня церква, має правильну форму хреста?
- 9 серпня 2017, 09:02