---

Перша поразка «Рубіна» в цьому футбольному сезоні

29 липня на своєму полі онуфріївський «Рубін» приймав успенську «Чайку». Ця гра для глядачів була дуже очікуваною, оскільки зустрічалися лідери турнірної таблиці районного чемпіонату з футболу. Онуфріївчани на час проведення гри займали перше місце, а команда Успенки — друге.
Тому, незважаючи на аномальну жару, вболівальників було дуже багато. Перед грою були суперечки серед глядачів щодо очікуваного рахунку зустрічі: одні передбачували нічийний рахунок, інші віддавали перевагу в один м’яч господарям поля, але ніхто не думав, що гра закінчиться з таким рахунком.

З перших хвилин зустрічі гості почали атакувати ворота господарів, і тут виявилися деякі недоліки в захисті «Рубіна». Натиск на ворота онуфріївчан посилився, і це принесло свої результати. У першому таймі «Чайка» забиває два м’ячі. Саме з таким рахунком команди пішли на перерву.

Тактичний малюнок гри не змінився і в другому таймі, гості продовжували атакувати, господарі більше грали від оборони, але відповідали контратаками. На жаль, проблеми із захистом у команди райцентру продовжувалися. Голкіпер «Рубіну» Ігор Лашко мусив вибігати назустріч нападникам «Чайки», бо захисників чомусь поряд не було, і декілька разів йому вдавалося відібрати м’яч, поки нападник не перекинув «смугастого» через голову голкіпера, і м’яч полетів у пусті ворота. У другому таймі «Чайка» забиває ще два м’ячі.
У господарів було багато можливостей для того, щоб зрівняти рахунок, але м’яч вперто «не йшов» у ворота, команда не змогла реалізувати багато кутових, лише на двадцятій хвилині другого тайму відповіли голом престижу. Остаточний рахунок зустрічі 4:1 на користь команди Успенки.

Голи забили: Андрій Орел («Чайка») — 3 мя’чі, Денис Манченко («Чайка») — 1 мя’ч, Богдан Плутахін («Рубін») — 1 м’яч.
Будемо надіятися, що команда райцентру зробить правильні висновки з цієї гри і ще не раз покаже шанувальникам футболу чудову командну гру.