---

Турнір з міні-футболу під гаслом “Україна єдина!” відбувся у Знам’янці

18-19 лютого у залі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи міста Знам’янки відбувся дитячий турнір з міні-футболу, участь у якому взяли п’ять команд з Кіровоградщини.
Турнір під гаслом “Україна єдина!” відбувся у рамках проведення на території Знам’янської міської територіальної громади патріотичного марафону “Сильні! Незламні! Вільні!”.

Із привітальним словом до присутніх звернувся голова Кіровоградської обласної асоціації футболу Віктор Безсмертний.

За кубок переможця боролися команди: КДЮСШ №1 (Світловодськ), “Зірочка” (Кропивницький), КДЮСШ (Знам’янська ТГ), “Нива” (село Цибулеве), “Аметист” (Олександрія).

Турнір проходив за коловою системою та на другий день виявив переможців.

У фіналі турніру зустрілися “Зірочка” та “КДЮСШ №1”. У запеклій, але дуже цікавій боротьбі перемогу здобула команда з Кропивницького. Третє місце турніру посіли Олександрійський “Аметист”.

Кожного учасника змагань було нагороджено пам’ятною медаллю, а команди, які посіли призові місця, — кубками. Також Віктор Безсмертий кожній команді вручив три футбольних м'ячі.