---
Спорт / Медіа

Світловодські волейболісти — чемпіони України

23-26 лютого на базі київського критого комплексу для пляжних видів спорту "Sunrise" відбувся чемпіонат України з волейболу пляжного сезону 2022-2023 років серед юнаків віком до 15 років.
У чемпіонаті взяли участь 14 команд із Києва, Деражня (Хмельницька область), Одеси, Чорноморська (Одеська область), Тернополя та Світловодська.

Головним суддею турніру був Сергій Щетинін.

Світловодськ на цьому турнірі представили вихованці комплексної дитячо-юнацької школи №1 (директор Василь Мороз) Олександр Хоменко та Андрій Меркулов (тренерка Анна Меркулова).

Здобувши перемогу у кожному зіграному поєдинку, світловодці вибороли звання чемпіонів України.

— Дуже задоволена грою моєї команди! Ми грали проти титулованих гравців і виграли всі ігри, не програвши жодної партії. Всі ігри були складними, — прокоментувала нашому виданню гру своїх вихованців тренерка Анна Меркулова. — За підтримки директора КДЮСШ №1 Василя Мороза, спільно з батьками гравців, було проведено велику роботу з командою задля досягнення такого високого результату, — додатала Анна та принагідно подякувала своєму чоловіку за постійну підтримку.

Срібло чемпіонату здобули Даніїл Твердохліб та Станіслав Башняк (збірна команда Києва та Кіровоградської області).

Бронза турніру у Ярослава Крайждана та Гліба Нікітюка (збірна команда Одеси та Чорноморська)

Переможців було нагороджено кубками, медалями та грамотами Федерації волейболу України.