---

9 золотих медалей здобули Світловодські боксери на турнірі пам’яті Олександра Гайдая

17-18 лютого у місті Кременчуці Полтавської області, на базі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву, відбувся відкритий турнір із боксу серед школярів та юніорів 2009-2010 та 2008-2007 років народження, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Олександра Степановича Гайдая, участь у якому взяли більше 70 спортсменів із Кіровоградської, Полтавської та Миколаївської областей.
Головним суддею змагань був майстер спорту міжнародного класу Валерій Бражник.

Світловодськ на цьому турнірі представляли вихованці ГО "Федерація силових видів спорту "Легіон" (тренери Євген Чабаненко та Сергій Царственний), які гідно представили Кіровоградську область та повернулися додому з великою кількістю призових місць.

Золоті медалі турніру здобули Мирослав Трістан, Тимур Артемов, Кирило Верлан, Артем Стенька, Михайло Плужніков, Данило Лобода, Дмитро Комар, Артем Нікітенко та Артур Гіглан, срібло — Максим Іванов та Олександр Комар.

Довідково:

Олександр Гайдай — кандидат в майстри спорту СРСР. Був неодноразовим чемпіоном Кіровоградської, Полтавської областей, чемпіоном і призером всесоюзних змагань. Усе своє життя Олександр Степанович присвятив розвитку боксу та вихованню юного покоління спортсменів. За період свого тренерства Олександр Гайдай виховав майстрів спорту, призерів міжнародних змагань та першостей України. Із 2008 року працював у СДЮШОР тренером з боксу.