---

Світловодські волейболістки здобули срібло обласного чемпіонату

10-11 грудня у селищі Олександрівка Кропивницького району, на базі КЗ ДЮСШ ім. М.П. Іванова, відбувся п’ятий у цьому році чемпіонат Кіровоградської області з волейболу серед дівчат 2009 року народження.
Організаторами турніру виступили управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації, обласна федерація волейболу та Олександрівська селищна рада.

У змаганнях взяли участь чотири команди: господарі — КЗ ДЮСШ ім. Іванова (сел.Олександрівка), КДЮСШ №3 (м.Кропивницький), школа волейболу "Gorgona" (м.Кропивницький) та КДЮСШ №1 (м.Світловодськ).

Переможницею турніру стала команда КЗ ДЮСШ ім. Іванова. Друге місце посіли дівчата зі Світловодська. Третє місце здобула "Gorgona". Четверте місце здобула команда КДЮСШ №3.

"Усі ігри ми виграли, але останню програли Олександрівці, тож посіли друге місце, — коментує нашому виданню гру Світловодської команди тренерка Ірина Горобець. — Я задоволена грою моєї команди. Переконана, ми могли здобути перемогу у фінальному поєдинку. Наступного разу обов'язково переможемо".