---

Світловодець Антон Пустовіт вдев'яте став чемпіоном України з велокросу

Його вихованці Довганюки також показали гідні результати.
Початок листопада був насичений змаганнями для велосипедистів. Відбулися заїзди в Чернівцях та Кропивницькому. Світловодські спортсмени продемонстрували там свій професіоналізм і підтвердили це високими місцями на п’єдесталі.

У Чернівцях із 29 жовтня до 1 листопада включно тривав чемпіонат України з велосипедного спорту маунтенбайк серед усіх вікових категорій. Участь у ньому взяли понад 140 учасників із 16 областей.

Світловодці Антон Пустовіт й Андрій Довганюк (перший тренер Антон Пустовіт, тренерка Ксенія Попова) змагалися в спортивній дисципліні крос-кантрі. Антон Пустовіт став шостим у категорії чоловіки. Спортсмен говорить, що має мету стати в такій гонці третім, але поки її не досяг. Одним з факторів, який вплинув на результат, став прокол колеса, який забрав 1,5 хвилини. Андрій Довганюк в категорії чоловіки до 23 років став другим, в загальній категорій зайняв сьому сходинку.

У Кропивницькому 5-6 листопада відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній груповій гонці та естафеті. На спортивну подію прибули понад 200 велосипедистів із 13 областей і міста Києва.

Антон Пустовіт й Андрій Довганюк змагалися в кросі, в індивідуальній груповій гонці, категорія чоловіки. Антон став першим (це його дев’ята перемога у цьому виді змагань), Андрій — другим.

Також в кросі, в категорії дівчата, брала участь чотирнадцятирічна Анастасія Довганюк, сестра Андрія Довганюка, (відділення велоспорту Світловодської КДЮСШ №1, тренер Антон Пустовіт), яка стала восьмою.

Ці змагання — останні в цьому році для світловодців.

"За логістику до Кропивницького дякую Юрієві Богдану. Ми працюємо далі, відточуємо майстерність, проводимо спортивні експерименти, готуємося до нового сезону", — поділився планами Антон Пустовіт.