---

Світловодські боксери повернулися зі змагань у Хмельницькому

З 16 по 21 листопада у Хмельницькому відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді 2003-2004 років народження. Турнір, присвячений пам’яті видатного тренера Євгена Кужельного, зібрав півтори сотні спортсменів з усієї України. Світловодськ представили троє боксерів КДЮСШ №1 (директор Василь Мороз, тренер Олександр Дорошенко).
Дмитро Селевко виступав в категорії 63.5 кг, переміг суперників з Дніпра, Хмельницького, у півфіналі поборов боксера з Вінниці. У фіналі змагався з вінничанином, в рівному бою поступився за розбіжним рішенням суддів і посів друге місце. Був нагороджений срібною медаллю та дипломом.

Роман Крайнік в категорії 67 кг в рівному бою програв за розбіжним рішенням суддів спортсмену із Запоріжжя. Суперник впевнено виграв турнір.

Олексій Граховський в категорії 71 кг програв у першому бою. Тренер Олександр Дорошенко задоволений виступами своїх вихованців, вважає, їхні головні перемоги попереду.