Світловодський район

Чергові перемоги вихованців СБК «Легіон»

З 31 травня по 5 червня у Бердянську Запорізької області пройшов чемпіонат України з боксу серед учнів 2007-2008 років народження. На змагання завітали боксери з усієї України. Від Кіровоградської області участь в надпотужних змаганнях взяли вихованці боксерського клубу «Легіон», які тренуються під керівництвом Сергія Власова.
Дмитро Рожко у категорії до 44 кг став фіналістом чемпіонату України - посів друге місце. Володимир Клочко у категорії до 37 кг зайняв третє місце. Нікіта Власов у категорії до 50 кг та Денис Рожко у категорії до 46 кг посіли п’яте місце.

Тренер Сергій Власов з дітьми та батьками вдячні за всебічну підтримку спортсменів Максиму Королю, Миколі Козловському, Евгену Дею, Айкараму Тартикяну, Миколі Щекотихіну, Володимиру Грушці, Василю Квіташу, Дмитрові Грузину, Сергію Гросулу, В’ячеславу Бабенку, а також величезна подяка Богдану Дроздову за висвітлення спортивних подій на сторінках «Вісника Кіровоградщини» та інтернет-видання «Світловодськ».