Світловодський район
Спорт / Медіа

Світловодськ і Власівка в баскетбольному ажіотажі

На завершення баскетбольного сезону у Світловодську та у селищі Власівці відбулися спортивні змагання. У Світловодську, в рамках заходів до Дня міста, 28-30 травня відбулися змагання «Весна 2021», а у Власівці 22-23 і 30 травня змагання на призи торговельної марки «Королівський смак» приурочили до відкриття баскетбольного майданчика на території загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8.
У Світловодських баскетбольних змаганнях «Весна 2021» участь брали спортсмени 2007 року народження: дві команди зі Світловодська – «КДЮСШ-Комети 1» та «КДЮСШ-Комети 2», дві команди з Черкас – «КДЮСШ-Черкаси» та БК «Черкаські мавпи», а також БК «Краматорськ» (м.Краматорськ), СДЮСШОР (м.Полтава), БК «Кременчук» (м.Кременчук) і команда «КСЛІ-Київбаскет» (м.Київ).

У фіналі зійшлися команди «КДЮСШ-Комети 2» і БК «Черкаські мавпи». У запеклій боротьбі із рахунком 98:94 перемогу отримала команда «КДЮСШ-Комети 2» міста Світловодська (тренер Володимир Лисак). Друге місце посіла команда БК «Черкаські мавпи» (тренер Володимир Мірошник), третє – СДЮСШОР з Полтави (тренер Владислав Бугаєвський).

Команди отримали відповідно до зайнятих місць кубки та медалі. Ярослав Кос, Костянтин Естерлейн, Донат Кузнєцов зі Світловодська та Максим Баликін і Максим Шепель з Черкас увійшли у п’ятірку найкращих гравців турніру і отримали призи.

Тренери і судді від генерального спонсора турніру ТМ «Королівський смак» отримали пакети з продукцією, організатори змагань вручили кожній команді короваї. Окремо віддячив своїх вихованців солодощами за гарну гру тренер Володимир Лисак.

У селищі Власівці 22 травня відбулися урочистості і змагання на честь відкриття сучасного баскетбольного майданчика, який побудували керівники ТМ «Королівський смак» на території школи. Світловодські баскетболісти 2007 року народження, які нещодавно вибороли звання чемпіонів України у складі команди «КДЮСШ-Комети», провели показові виступи: продемонстрували майстерне виконання вправ з м’ячем.

У змаганнях участь брали чотирнадцять команд з підприємства, а це 140 учасників, ще більше було вболівальників та дітей селища, які бажали спостерігати за грою.

22-23 травня команди були поділені на чотири групи і в кожній групі визначалися по коловій системі дві команди, які вийдуть у стадію чвертьфіналу, тобто ігри на виліт.

30 травня після чвертьфінальних ігор лишилися боротися за перемогу чотири команди: «Атлант» (капітан Максим Король та граючий тренер Віктор Король), «СТІЛМ» (капітан Сергій Король, граючий тренер Юрій Заніздра), команда «КС» (капітан і тренер Максим Тиновець), команда «Факел» (капітан і тренер Олександр Стеценко).

У вирішальному матчі зійшлися команди «Атлант» та «СТІЛМ», гра була досить напружена, гравці команд показали клас і витримку. Врешті-решт команда «Атлант» потужно обіграла суперників з результатом 34:24 і стала переможницею турніру. Друге місце посіла команда «СТІЛМ», а третє – «Факел». Команди отримали медалі, дипломи, команда-переможець - ще й кубок. За призові місця командам вручили грошові винагороди.

Організатори змагань забезпечили усіх учасників водою, а дітей пригостили солодощами.

Головний суддя змагань Володимир Лисак високо оцінив підготовку учасників: «Не професійні команди, але професійно підготовлені до змагань. Такої кількості людей не бачив навіть на юнацькому чемпіонаті України. Прекрасний приклад для дітей та молоді, які наслідують звички дорослих. Змагання об’єднують, згуртовують і надихають. Вражений популяризацією баскетболу керівниками підприємства. Це було справжнє свято».