Онуфріївський район

Вихованці СК «Ринг» успішно виступили на всеукраїнському турнірі

З 28 по 30 травня спортсмени ГО «Павлиський спортивний клуб «Ринг» селища Павлиша Онуфріївської селищної ради Олександрійського району брали участь у всеукраїнському турнірі з боксу в місті Горішні Плавні Полтавської області. На змагання прибуло понад 100 учасників з Кременчука, Горішніх Плавнів, Олександрії, Сєвєродонецька, Полтави, Чабанів, Світловодська, Миргорода, Києва, Дніпра.
Тренер Іван Головченко представив на змаганнях трьох вихованців, які порадували своїми успіхами: Ярослав Таранець та Рустам Жмирьов навчаються у НВК «Павлиська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей імені Василя Сухомлинського», а Максим Святелик в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Онуфріївської селищної ради.

Ярослав Таранець (2011 р.н.) провів один бій та досить впевнено отримав перемогу над суперником з Кременчука і став переможцем турніру. Був нагороджений медаллю і грамотою.

Рустам Жмирьов (2007 р.н.) провів два поєдинки: у першому переміг суперника з Олександрії, в другому поступився досить досвідченому опоненту з Полтави, а в підсумку посів друге місце та був нагороджений кубком «За волю до перемоги», а також медаллю і грамотою. Максим Святелик (2003 р.н.) провів дуже важкий бій, та, на жаль, поступився спортсмену з Полтави. Максим посів друге місце і був нагороджений грамотою.

Тренер Іван Головченко вдячний дітям за силу волі і витримку.