---

Віктор Вербовський — бронзовий призер чемпіонату України з дзюдо

У Сумах 19 та 20 березня відбувся чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років. Участь у змаганнях брали 590 учасників, серед них Віктор Вербовський — вихованець обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Ніка» віділення дзюдо селища Смоліного.
Віктор Вербовський боровся у ваговій категорії 73 кг, в якій було 62 учасники. Спортсмен провів 6 сутичок, з яких 5 переміг і став бронзовим призером. Поступився за вихід у фінал супернику з Києва. Тренерка Марина Поріцька розповіла нашому виданню, що під час змагань Віктор проявив бійцівські якості, адже у третій сутичці отримав травму голови, незважаючи на це зміг доборотися до кінця, отримав першу медичну допомогу і продовжив змагання. Повноцінну медичну допомогу отримав після завершення змагань. Спортсмен зміг підтвердити звання кандидата в майстри спорту і був нагороджений грамотою та медаллю.

Підготували до змагань Віктора Вербовського Марина Поріцька та Олександр Красовський.