Світловодський район

«КДЮСШ-Комети» другі у Кривому Розі та перші у Черкасах

З 25 до 27 вересня включно світловодська баскетбольна команда «КДЮСШ-Комети» була запрошена брати участь у Всеукраїнському турнірі
в Кривому Розі, а 3 та 4 жовтня юнаки відвідали турнір «Багряна осінь» у Черкасах.
Турнір в Кривому Розі відбувся серед спортсменів 2006 року народження на призи майстра спорту міжнародного класу Ігоря Зайцева — гравця національної збірної України.

Учасники: команда ДЮСШ №5 (Кривий Ріг), СДЮСШОР №3 (Вінниця), БК «Хмельницький» (Хмельницький), БК «Нікополь-сіті» (Нікополь), СДЮСШОР №12 (Запоріжжя), «КДЮСШ-Комети» (Світловодськ).

У перший день світловодські спортсмени обіграли запорізьку команду з різницею в чотири очки (46:42), у другій грі обіграли БК «Хмельницький» на 86 очок (100:14). Другого дня гравці команди «КДЮСШ-Комети» обіграли команду з Вінниці на 32 очки (63:32), а нікопольську команду обіграли на 49 очок (81:32). Третього дня розгорнулася боротьба за перше місце. Світловодці боролися з командою
господарів ДЮСШ №5. Важко було кометівцям протидіяти команді з Кривого Рогу і довелося поступитися першим місцем, програвши 17 очок (78:61).

За результатами змагань І місце посіла команда ДЮСШ №5 з Кривого Рогу, ІІ місце — «КДЮСШ-Комети» зі Світловодська, ІІІ місце — команда СДЮСШОР №12 із Запоріжжя. Кращим гравцем у Кривому Розі став світловодець Донат Кузнєцов.

Переможці отримали медалі, грамоти та пам ‘ятні призи з рук Ігора Зайцева.

На змаганнях у Черкасах прибули п’ять команд: з Умані, дві команди «Черкаські мавпи», дві команди зі Світловодська — «КДЮСШ-Комети 1» та «КДЮСШ-Комети 2». В останній день змагань світловодські баскетболісти «КДЮСШ-Комети 1» змагалися за третє та четверте місця і виграли у суперників 4 очки (64:60), а команда «КДЮСШ-Комети 2» змагалася з «Черкаськими мавпами» і виграла в них 7 очок (69:62).

За результатами змагань І місце посіла команда зі Світловодська «КДЮСШ-Комети 2», ІІ місце — команда Черкас БК «Черкаські мавпи» , ІІІ місце світловодська команда «КДЮСШ-Комети 1».

Кращими гравцями стали Донат Кузнєцов та Ярослав Кос. Діти отримали кубки, медалі та цінні подарунки.

Тренер світловодських баскетболістів Володимир Лисак дякує управлінню молоді і спорту за допомогу в організації поїздки на змагання, батькам та меценату Віктору Королю — за довіру і підтримку баскетболу у місті.

Наразі спортсмени очікують календар ігор на чемпіонат України.