Лідер зазнав розгромної поразки

У 7-му турі відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року відбулися три матчі.
У першому матчі «Тясмин» святкував впевнену перемогу над «Нивою». Майже весь перший тайм матчу був безголови́м. Лише на першій компенсованій хвилині господарі вийшли вперед — відзначився Владислав Леськів. Гравці «Ниви» провалили середину другого тайму матчу — у той часовий інтервал вони пропустили аж три голи. Ще один гол забив Владислав Леськів, дубль оформив Сергій Мережаний.

Гості матч догравали у меншості — друге попередження отримав нападник Олександр Постільняк. Тож у підсумку «Тясмин» здобув впевнену перемогу над лі-
дером чемпіонату — 4:0. Для «Ниви» це перша поразка у нинішньому сезоні.

Богданівський «Промінь» на виїзді переграв ФК «Дмитрівка». 90 хвилин матчу не порадували забитими голами, а на першій компенсованій хвилині гості забили переможний гол. Господарі могли відразу зрівняти рахунок, але каркас воріт врятував «Промінь». Тож богданівська команда святкувала перемогу з рахунком 1:0.

У Знам’янці відбувся ще один матч — зустрічалися «Буревісник» та «Усівка». У зв’язку із участю дискваліфікованого гравця команді «Буревісник» зараховано технічну поразку з рахунком 0:3, а команді «Усівка» — технічну перемогу з рахунком 3:0.

Після зіграних 7 турів наступне турнірне становище команд: «Нива» — 15 очок (6 матчів), «Хлібодар» — 12 (6), «Усівка» — 9 (5), «Промінь» — 7 (6), «Дмитрівка» — 7 (5), «Тясмин» — 5 (6), «Буревісник» — 2 (6).

У заліку бомбардирів лідирує Кирило Аніцой («Нива»), на рахунку якого шість забитих голів. По п’ять голів забили Олександр Зайцев («Хлібодар»), Олексій Літвін («Усівка») та Сергій Костін («Промінь»).