Онуфріївський район

Закінчилося перше коло чемпіонату Онуфріївського району з футболу

Продовжується чемпіонат Онуфріївського району з футболу. 15 серпня команда «Колос» (сел.Павлиш) приймала на своєму полі команду «Метеор» (с.Зибкове).
Дві перші гри команда «Колос» (капітан Ігор Приліпко, голкіпер Дмитро Апін) зіграла внічию 0:0, третю гру виграла з рахунком 1:0, а четверту з рахунком 3:0. Капітаном і голкіпером «Метеора» є Олександр Назаренко, який, маючи 53 роки, продовжує грати, вважається кращим голкіпером району і часто захищав ворота збірної команди району. «Метеор» першу гру зіграв з рахунком 0:0, другу програв 0:1, третю і четверту виграв з рахунками 2:1.

Перед початком гри Анатолій Голобородько (колишній гравець зибківської команди «Ракета» (зараз це «Метеор»), онуфріївського «Рубіна») — автор другого
видання книги «Його Величність Футбол» вручив ветеранам футболу свою книгу з автографом. У книзі не просто підпис автора: написана ціла сторінка, де автор розповідає і дякує кожному ветерану футболу за внесок у розвиток футболу. Книгу отримали голкіпер «Колоса» Ігор Бабенко (сел.Павлиш), ветеран «Колоса» Олександр Лук’яненко, ветеран «Урожая» (зараз «Темп») Іван Ващенко, (с.Камбурліївка), голова федерації футболу району Сергій Пугач, ветеран «Метеора» Олександр Глущенко (с.Зибкове). Також Анатолій Микитович доручив вручити свою книгу Віктору Трояну. Віктор Євгенійович грав за «Рубін», був
капітаном команди, інструктором зі спорту. При ньому онуфріївський «Рубін» був неодноразовим чемпіоном району та області. Ветеран вручив книгу сину Юрію, який грав за онуфріївський «Рубін», та онукові Євгенію. Жені 12 років, він навчається у спортивній школі «Кремінь» у місті Кременчуці Полтавської області. Порадував діда і другий онук — Данило (15 років), який є наймолодшим футболістом «Рубіна». У цей день «Рубін» (смт Онуфріївка) приймав на своєму полі «Оріон» (с.Вишнівці). «Рубін» виграв з рахунком 5:0. Один із забитих м’ячів Данило Троян записав на свій рахунок.

Після вручення книг по свистку арбітра Віктора Каблашова розпочався матч. З перших хвилин господарі поля почали атакувати ворота гостей. «Колос» ата-кував трохи частіше і бив у ворота точніше. Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь «Колоса». Два голи записав на свій рахунок футболіст «Колоса» Геннадій Клименко, який грав під номером 11. На початку другого тайму «Колос» збільшив рахунок — 3:0. Гол забив Василь Яковенко, грав під номером 12.

Біля воріт «Метеора» збили футболіста «Колоса». Арбітр назначив одинадцятиметровий. Його добре реалізував Данило Гусєв, номер 10. І останній, п’ятий гол забив у ворота «Метеора» Ігор Клименко, записавши на свій рахунок три забитих м’ячі.

5:0 — впевнена перемога «Колоса». Перше коло чемпіонату з футболу Онуфріївського району закінчилася.