«Нива» і «Хлібодар» святкували перемоги

У 6-му турі відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року відбулися два матчі.
«Хлібодар» вдома переграв «Тясмин». Господарі змогли забити швидкий гол у звітному матчі. Далі до перерви господарі ще двічі вразили ворота суперника.
Перед перервою гол у роздягальню забили гості — 3:1. У другому таймі матчу нападник «Хлібодара» Олександр Зайцев продовжив результативно грати, у підсумку оформивши покер. Гості ж могли забити ще два голи. У підсумку матч завершився з рахунком 5:3 на користь «Хлібодара».

В іншому матчі туру «Нива» святкувала вольову перемогу над «Буревісником». У першому таймі матчу гості вийшли вперед — Валентин Александров реалізував пенальті. Після перерви захисник «Буревісника» Дмитро Чернецький зрізав м’яч у сітку власних воріт. На 53-й хвилині матчу «Нива» залишилася у меншості — друге попередження отримав лідер команди Валентин Жуган. А вже через три хвилини склади вирівнялися — Михайло Фарбанець напрацював на друге попередження.

А на 60-й хвилині матчу Олександр Постільняк забив гол, який приніс перемогу «Ниві» — 2:1. Після зіграних 6 турів наступне турнірне становище команд: «Нива» — 15 очок (5 матчів), «Хлібодар» — 12 (6), «Дмитрівка» — 7 (4), «Усівка» — 6 (4), «Промінь» — 4 (5), «Буревісник» — 2 (5), «Тясмин» — 2 (5).

У заліку бомбардирів лідирує Кирило Аніцой («Нива»), на рахунку якого шість забитих голів. По п’ять голів забили Олександр Зайцев («Хлібодар»), Олексій Літвін («Усівка») та Сергій Костін («Промінь»).