«Нива», «Хлібодар» та «Усівка» здобули перемоги

У п’ятому турі відкритого чемпіона- ту Знам’янського району з футболу, який відбувся 1-2 серпня, серед аматорських команд сезону 2020 року відбулися три матчі.
«Буревісник» (Знам’янка) вдома посту- пився команді «Хлібодар» (Суботці) — 1:3. У середині першого тайму матчу господарі скористалися помилками захисту «Хлібодара» і відкрили рахунок. А на 34-й хвилині гості зрівняли рахунок — після передачі Дмитра Хорольського відзначився Олександр Зайцев. Наприкінці першого тайму гості забили ще один гол, але взяття воріт було скасовано — зафіксовано залишення м’яча меж поля. На 50-й хвилині «Хлібодар» вийшов вперед: Олександр Зайцев асистував Дмитру Хорольському. Через вісім хвилин голкіпер «Хлібодара» парирував удар Сергія Крилова у ближній кут воріт. У середині другого тайму матчу Максим Єськов пробив повз ворота Руслана Сумка. Через пару хвилин після передачі Дмитра Хорольського Сергій Грузін не реалізував стовідсоткову можливість відзначитися. А на 70-й хвилині матчу з передачі Олександра Зайцева відзначився Олександр Тарасенко.

В іншому матчі богданівський «Промінь» на виїзді поступився команді «Усівка» (Олександрія). У першій половині першого тайму матчу господарі забили два голи, які вплинули на подальший хід поє- динку. Гості замінами у середині матчу постаралися зміни гру на полі, але не вдалося. На 53-й хвилині матчу Олексій Літвін довів рахунок до розгромного. У наступній атаці богданівська команда один гол відіграла. А у середині другого тайму Єгор Казьмін встановив остаточний рахунок зустрічі — 4:1.

В останньому матчі туру «Нива» (Цибулеве) святкувала впевнену перемогу над ФК «Дмитрівка» — 6:1. На старті зустрічі господарі привезли гол у свої ворота — Кири- ло Аніцой скористався помилкою захисту. Далі капітан господарів Сергій Назаренко реалізував пенальті. Кирило Аніцой знову вивів свою команду вперед. А на тридцятій хвилині Валентин Жуган довів рахунок до 3:1. У другому таймі матчу гості змогли довести рахунок до розгромного, забивши ще тричі. У ворота дмитрівської команди ще один гол забив Кирило Аніцой, по одному разу відзначилися Сергій Нагуляк і Володимир Москаленко.

Після зіграних 5 турів наступне турнірне становище команд: «Нива» — 12 очок, «Хлібодар» — 9, «Дмитрівка» — 7, «Усів- ка» — 6, «Промінь» — 4, «Буревісник» — 2, «Тясмин» — 2.

У заліку бомбардирів лідирує Кирило Аніцой («Нива»), на рахунку якого шість забитих голів. По п’ять голів забили Олексій Літвін («Усівка») та Сергій Костін («Промінь»).