Світловодський район

Сергій Власов та Володимир Юрін вперше на моторалі «KNYAZI V GRYAZI»

На Чернігівщині у місті Новгород-Сіверському 27-28 червня відбувся перший етап Кубку України з моторалі (MRCU) — «KNYAZI V GRYAZI» («Князі в грязі»). Змагання проходили дводенними заїздами, в яких брали участь 74 спортсмени з різних міст України.
Учасники змагалися у чотирьох категоріях: аматори, турендуро, експерти та профі. Світловодськ на цих змаганнях вперше представили два райдери — Сергій Власов (клас експерти, мотоцикл KTM 530) та Володимир Юрін (категорія турендуро, мотоцикл КТМ 950s).

Траса була близько сорока кілометрів лісом, полем, болотами та спеціальними ділянками з перешкодами. За два дні Сергій
Власов пройшов 320 км, а Володимир Юрін — 240 км.

За результатами двох днів змагань Володимир Юрін став кращим райдером у категорії турендуро і посів перше місце. Сергій Власов у категорії експерти зайняв дев’яте місце.

Усі учасники моторалі були нагороджені пам’ятними медалями, після закінчення трьох етапів змагань переможець отримає кубок України.

Другий етап Кубку України буде проходити 1-2 серпня у місті Чигирині, третій етап відбудеться восени у селі Пирогівці Сумської області.