Онуфріївський район

Футбол. Приз «Відкриття футбольного сезону»

Першого травня на стадіоні села Попівки Онуфріївського району зібралися представники восьми футбольних команд району: «Зоря» -Попівка, «Темп» - Камбурліївка, «Рубін» - Онуфріївка, «Метеор» - Зибкове, «Чайка» - Успенка, «Граніт» - Деріївка, «Колос» - Павлиш, «Нива» -Млинок, щоб позмагатися за приз «Відкриття футбольного сезону».
Після проведення жеребкування команди поділили на дві групи. На футбольному полі Попівки грали «Зоря», «Рубін», «Метеор» і «Темп», ще чотири команди грали на футбольному полі села Млинка. Грали по коловій системі два тайми по 15 хвилин. Онуфріївський «Рубін» зміг впевнено перемогти камбурліївський «Темп» з рахунком 4:0. Добру гру показали футболісти зибківського «Метеора»: вже на перших хвилинах вони забили гол у ворота попівської «Зорі», і це був тільки початок. Перший тайм закінчився з рахунком 5:0, а фінальний рахунок - 6:0 на користь «Метеора». Гра «Рубіна» з «Метеором» не виявила переможця і закінчилася з рахунком 0:0. «Темп» поступився «Зорі» 0:1, але й «Зоря» поступилася «Рубіну» 0:3. «Метеор» переміг «Темп» 3:0. Таким чином у фінал вийшла команда «Метеор». «Рубін» міг поборотися за ІІІ місце, але від боротьби відмовився. На футбольному полі Млинка у фінал вийшла місцева «Нива». За бронзу боролися команди «Граніт» і «Колос». Гра закінчилася з нічийним рахунком, і переможця визначали за допомогою серії пенальті. Перемогу отримала команда «Граніт», яка отримала бронзу. У фінальній грі зустрілися «Нива» і «Метеор». Гра проходила дуже напружено, але закінчилася з рахунком 0:0. Після серії одинадцятиметрових перемогу виборола «Нива». Команда «Нива» отримала приз «Відкриття футбольного сезону», грамоту та грошове заохочення, «Метеор» посів друге місце, а «Граніт» - третє. Нагородження переможців провели голова товариства «Колос» Григорій Винник, голова футбольної федерації району Сергій Пугач, завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Чаун та голова Млинківської сільської ради Віктор Титар. Було досить багато вболівальників, як місцевих, так і з інших населених пунктів району, працювала виїзна торгівля. Любителі футболу отримали велике задоволення від футбольного свята.