---
Спорт

Баскетбол

Баскетбол
З 29 квітня до 1 травня включно у Кропивницькому пройшов фінальний чемпіонат всеукраїнської юнацької ба¬скетбольної ліги України серед юнаків 2007 року народження, які грають у дивізіоні А. До фіналу потрапило 4 най¬сильніших команди — «КДЮСШ-Золотий вік» (м.Кропивницький), «Джуніор» (м.Харків), СДЮСШОР №2 імені Бори¬са Литвака (Одеса), «КДЮСШ-Комети» (м.Світловодськ, тренер Володимир Лисак).
Перша гра світловодської команди «КДЮСШ-Комети» відбулася з господаря¬ми і фаворитами фінального чемпіонату — командою «Золотий вік», яка закінчилася поразкою для світловодців — 78:57. Аби реабілітуватися, світловодські спортсмени приклали максимум зусиль у грі з одеськи¬ми суперниками, які, до речі, на голову вище за світловодців і фізично міцніші. Перевага баскетболістів з команди «КДЮСШ-Комети» була до 15 очок, але були нюанси гри, які завадили перемогти, про це розповів тренер Володимир Лисак: «За 4 хвилини до кінця гри мої вихованці продовжили гру вчотирьох, а потім втрьох проти п’яти. Дев’ять баскетболістів прибрали з гри за порушення (52 фолів). І все це за п’ять хви¬лин до кінця матчу, при тому, що одесити мали тридцять порушень». Гра закінчила¬ся з рахунком 70:67. «Мені довелося заспо¬коювати і дітей, і батьків. Усі розводили руками, бо не розуміли, як так вийшло», — ділиться тренер, у якого так і не вийшло після незрозумілої поразки налаштувати дітей на третю гру з харківською командою. Програли харківчанам з результатом 71:49 і посіли у чемпіонаті четверте місце. «Залишилися без медалі, але я впевнений, що ми вже досягли великого результату, опинившись у четвірці кращих команд України», — з гордістю про виконану ро¬боту розповідає тренер світловодських спортсменів. Гравець «КДЮСШ-Комети» Ярослав Кос потрапив у символічну п’ятір¬ку кращих гравців турніру й отримав кубок як кращий центровий. Сам же тренер Володимир Лисак виділив гравця Ярослава Конька, який фанатично змагався усі три гри, при тому, що в одній з ігор отримав травматичний фол і продовжив гру після знеболюючого. Спортсмени готуються до наступних змагань, які відбудуться 24-26 травня у Світловодську. Тренер подякував батькам, які постійно вболівають за дітей.

Також Володимир Лисак поділився новиною про свого вихованця Вадима Калініченка (у минулому баскетболіст КДЮСШ №1 м.Світловодська), який нещо¬давно став чемпіоном у першій лізі у складі команди БК «Di Di Bao» Кам’янця-Поділь¬ського, що обіграла у фіналі збірну команду Житомира.

Альона Зозуля
Баскетбол
Баскетбол
Баскетбол
Баскетбол
Баскетбол
Баскетбол
Баскетбол
Баскетбол
Баскетбол
Баскетбол
Баскетбол
Баскетбол
Баскетбол
Баскетбол
Баскетбол
Баскетбол
Баскетбол

ТОП новини

Алею пам’яті відкрили в Олександрівці

Лариса Степанова, 14 травня 2024, 10:24

Благодійний концерт до Дня матері у Деріївці

Тетяна Юганова, 14 травня 2024, 10:10

"ВК" у PDF