«Pit Fighter» на висоті

Знам’янський клуб єдиноборств «Pit Fighter» повернувся з чергових змагань. Цього разу здібності демонстрували у Тернополі 12-14 квітня на чемпіонаті України з панкратіону та греплінгу, а також у Полтаві 15 квітня на Відкритому чемпіонаті України з кемпо-карате серед дітей та дорослих.
Близько п’ятисот учасників було залучено до змагань у Полтаві. Десятеро знам’янчан під керівництвом Олексія Слуцького вибороли 8 золотих, 4 срібних та 3 бронзових медалей.

У розділі сабмішн (боротьба у кімоно) чемпіонами стали Іван Федорченко (категорія 10-11 років), Микола Царуш та Андрій Огіренко (категорія 14-15 років), а також Ростислав Уца (категорія чоловіки). Срібними призерами змагань стали спортсмени Тимофій Жабко (категорія 10-11 років) та Леван Панієв (категорія 12-13 років).

У розділі комбат сабмішн (поєднання борцівської та ударної техніки) золото дісталось Вадиму Нестеренку (категорія 10-11 років), Левану Панієву, Миколі Царушу та в категорії чоловіки — Віктору Жмуру. Срібло завоювали Тимофій Жабко та Ростислав Уца.

Бронзові призери — у двох розділах Андрій Олексенко, у розділі сабмішн бронзу отримав Вадим Нестеренко (категорія 10-11 років).

У Тернополі з-поміж чотирьохсот учасників знам’янський спортсмен Юрій Поліщук у розділі традішн став чемпіоном України, а в розділі греплінг — срібним призером. У суддівському складі цих змагань був колишній вихованець клубу «Pit Fighter» Олександр Соснюк.