Світловодський район

Перемоги світловодських боксерів в Олександрії

Перемоги світловодських боксерів  в Олександрії
З 31 січня по 3 лютого у місті Олександрія відбувся VI Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті колишнього міського голови Олександрії Олексія Скічка.
У турнірі взяли участь боксери з України, Молдови, Грузії, Азербайджана. Місто Світловодськ представляли вихованці тренера КДЮСШ №1 Олексія Піценка - Давид Граховський і Дмитро Мусенко.

Нам пощастило з жеребкуванням, у перший день хлопці майже відпочивали. Загалом наші боксери провели по два бої. Дмитро Мусенко програв лише у фіналі боксеру з міста Кропивницький і посів II місце.

Приємно спостерігати, коли твої вихованці піднімаються на п’єдестал, посівши I місце! Давид Граховський, одержавши перемогу над боксерами з Молдови у півфіналі і фіналі, став чемпіоном у вазі 46 кг.

Хочу подякувати підприємцям Сергієві Близнюку, Олександрові Покорі та усім, хто підтримує та розвиває бокс у Світловодську.