Онуфріївський район

Камбурліївка приймала волейболістів

03 лютого 2018 року спортивний зал територіальної громади села Камбурліївки був у розпорядженні чоловічих волейбольних команд району.
У спортивному залі проходили змагання зимової першості району з волейболу серед чоловіків.
Цього року в змаганнях прийняли участь 5 волейбольних команд, які згідно положення, були поділені на дві групи, в які увійшли:

1 група: (Успенка-1, Онуфріївка, Успенка-2);
2 група:( Камбурліївка, Зибкове).

В підгрупах змагання проходили за коловою системою змагань. Ігри пройшли з такими результатами:

Онуфріївка – Успенка-2 2:0
Успенка-1 – Онуфріївка 2:1
Камбурліївка – Зибковек 2:0
Успенка-2 – Успенка-1 0:2

Отже, ігри за ІІІ-ІV місця розіграли команди з Зибкове та Онуфріївки, де команда райцентру з рахунком 2:0 перемогли зибківських волейболістів та зайняли ІІІ призове місце. Фінал розіграли волейболісти Камбурліївки та Успенки-1. З рахунком 0-2 перемогли волейболісти з с. Успенки-1, які і стали зимовими чемпіонами району.

10 лютого 2018 року о 10-00 в с. Камбурліївка відбудеться зимова першості з волейболу серед жіночих команд, першість району з настільного тенісу та першість району з шашок.