Світловодський район

У командному заліку боксери Світловодська перші

26 листопада у м.Чорнобай Черкаської області відбулася відкрита першість міста з боксу серед спортсменів різних вікових категорій. У змаганнях взяли участь 6 команд: дві із Золотоноші, а також з Глобиного, Лубнів, Чорнобая. Світловодськ на турнірі представляли вихованці СК «Атлант» та СБК «Легіон».
Тренер СБК «Легіон» Сергій Царственний розповів, що під час турніру кожен учасник провів по два бої. Світловодці показали гарний і видовищний бокс, виборовши найбільшу кількість медалей, і як результат — посіли перше місце у командному заліку. Тренери з інших міст також відзначили високий рівень підготовки наших спортсменів і навіть виявили бажання приїхати до нас у гості. Приємно, що на змагання поїхали й батьки, аби підтримати своїх дітей, зауважив тренер.

З-поміж вихованців СК «Атлант» (тренер Дмитро Апанасенко) чемпіонами стали Савелій Апанасенко, Богдан Клєшко, Олег Медяник, Олександр Ільченко; друге місце посіли Руслан Лінник, Марк Медяник, третє — Даніїл Лисий.

Вихованці СБК «Легіон» показали такий результат: перше місце — Семен Мороз, Денис Рожко, Іван Цраственний, Дмитро Рожко; друге — Данило Шумило, Ярослав Камінський, Микола Булаєнко, Андрій Наумчук, Артем Голіков; третє — Андрій Стадніченко, Назар Єрьомін.

Юні боксери не зупиняються на досягнутому. Зараз розпочалася підготовка до нових змагань, які відбудуться у Світловодську у грудні. А Семен Мороз їде на збори у Коломию, де відбудеться турнір найсильніших боксерів у віковій категорії 2004-2005 р.н. Побажаємо спортсменам успіхів!