Онуфріївський район

Успенська «Чайка» — чемпіон Онуфріївського району

29 жовтня на стадіоні селища Павлиш відбувся «золотий матч» між лідером турнірної таблиці успенською «Чайкою» і претендентом на чемпіонський Кубок онуфріївським «Рубіном».
Зустріч очікувалася дуже напруженою, адже від результату гри залежало, яка команда стане переможцем районного чемпіонату з футболу 2017 року. Аби уникнути упередженості запросили суддівську бригаду з сусідньої Олександрії. Головним арбітром зустрічі був Олег Сиротюк, допомагали йому в суддівстві Вадим Титаренко і Ігор Піценко.

З перших хвилин зустрічі «Чайка» почала атакувати ворота команди райцентру, «Рубіну» довелося перейти в «глуху» оборону, зрідка відповідаючи гострими контратаками. Футболістам Онуфріївки дуже заважав грати сильний зустрічний вітер. Декілька разів команду рятувала лише професійність голкіпера «Рубіну». Незважаючи на всі зусилля футболістів, перша половина зустрічі нікому не принесла успіху. На перерву команди пішли з рахунком 0:0.

Після перерви та зміни сторін поля атакувати почали онуфріївчани, тепер вітер вже був на боці «Рубіну», але не зважаючи на всі зусилля, і друга половина зустрічі рахунок не змінила. Згідно з правилами долю зустрічі довелося вирішувати за результатами серії пенальті. Більш вправними виявилися футболісти Успенки, які перемогли з рахунком 4:2.

Тож вітаємо «Чайку» з чемпіонським Кубком, і бажаємо команді «Рубін» наступного року бути трішки наполегливішими і переконливішими!