---

На фінальних змаганнях «Краще спортивне село Кіровоградщини»

2 вересня у селищі Олександрівка відбулися фінальні змагання «Краще спортивне село Кіровоградщини-2017».
За підсумками зональних змагань до фіналу вийшли 9 команд. Вони змагалися у таких видах спорту: міні-футбол, волейбол, шахи, шашки, настільний теніс, дартс, підняття гирі, перетягування канату.

Знам’янський район на цих змаганнях представляли спортсмени з села Дмитрівка. Найкращі результати спортсмени з Дмитрівки показали у волейболі (друге місце) та шашках (третє місце). За підсумками змагань у загальнокомандному заліку посіли восьме місце.

Перше місце на цих змаганнях посіли спортсмени з села Стара Осота (Олександрівський район), друге – з Рівного (Новоукраїнський район), третє – з Оникієвого (Маловисківського району). Переможець цих змагань, Стара Осота, 21-25 вересня у Ворохті (Івано-Франківська область) Кіровоградську область буде представляти на Всеукраїнських змаганнях.