Знам’янський район
Спорт

Змагання з велоспорту в Знам’янці підтвердили високий рівень підготовки світловодських спортсменів

Дню міста Знам’янка присвятили Всеукраїнські змагання з велоспорту, що відбулися 4-6 серпня. Три дні — три види гонок: індивідуальна на час, групова та гонка-критеріум. Світловодськ представляла маленька команда КДЮСШ №1 (директор Василь Мороз) у складі тренера Антона Пустовіта та 15-річного вихованця Ігоря Кривоноса.
У перший день чоловіки долали відстань у 8.2 км. З результатом 11хв. 52сек. переміг відомий спортсмен зі Світловодська Антон Пустовіт. Друге і третє місця посіли спортсмени з Кропивницького Артем Шевцов (11:54) та Руслан Бондаренко (11:54).

Наступного дня у груповій гонці на 60 км першим до фінішу прийшов також Антон Пустовіт. За ним — Костянтин Дахновський та Максим Ярошенко з обласного центру.

У гонці-критеріум на 8 кіл переміг спортсмен з Кременчука Антон Заіченко, наш Антон Пустовіт став другим, а Руслан Бондаренко з Кропивницького — третім.

Серед юнаків у гонці-критеріум на 4 кола переміг Олександр Поліщук з Дніпра, друге місце виборов Євген Хильченко з Новгородки, третє — Ігор Кривонос зі Світловодська.

Коментуючи подію нашому виданню, Антон Пустовіт сказав: «Я дуже задоволений результатами змагань, особливо у груповій гонці. Вигравати долі секунд у сильних суперників — це дуже круто. Перемагає той, у кого краща тактика. Мені це вдалося. Добрий результат й у Ігоря Кривоноса, з чим я його вітаю. Попереду ще чимало змагань, у яких він, вірю, стане переможцем».

"ВК" у PDF