Світловодський район

Лаври чемпіона виборола світловодська баскетбольна команда

З 19 по 21 травня у МСК імені Анатолія Тузовського тривав Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2007-2008 років народження.
За титул переможця змагалися команди з Краматорська, Маріуполя, Полтави, Кропивницького, Кременчука та дві Світловодські команди, які тренуються на базі спорткомплексу під керівництвом директора закладу Володимира Лисака.

Турнір пройшов за підтримки народного депутата України Олеся Довгого. Генеральним спонсором змагань виступив власник торговельної марки "Королівський смак" Віктор Король.

Травневий турнір перетворився на видовищне свято для шанувальників баскетболу, адже до Світловодська приїхали найсильніші команди, які постійно виступають на чемпіонаті України й посідають достойні місця. У результаті запеклої боротьби переможцем турніру стала команда міста Світловодська (2007 р.н.), на другому місці команда з Кропивницького, не третьому — Кременчука.

"Наша команда виграла усі чотири гри. Спочатку ми виграли у Кременчука (+30), потім досить легко обіграли команду з Маріуполя. Важкою видалася зустріч з Полтавою, адже у складі їхньої команди були доросліші діти, але ми виграли у них 8 очок. У фіналі ми зустрілися з командою Кропивницького. Гра була досить напружена: і суперники, і мої вихованці були рішуче налаштовані на перемогу. Врешті, наші діти зібралися і ми виграли з рахунком 35:32", — розповів Володимир Лисак.

За словами тренера, завдяки таким змаганням юні спортсмени змогли показати свої здібності та рівень, власне, з цією метою і проводився турнір. І хоча молодша світловодська команда (2008 р. н.) програла усі ігри, вона змагалася достойно на тлі старших за віком суперників. "Є великий потенціал. Ми побачили над чим нам потрібно працювати. Діти ростуть здібні, тож ми будемо розвиватися далі і готуватися до чемпіонату України", — наголосив тренер.