Онуфріївський район

«Кубок Лева» виборов Микита Бодюл

22 квітня троє дзюдоїстів Світловодської КДЮСШ виступили на Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків на "Кубок Лева", що відбувся у львівському Палаці спорту "Україна". У цих престижних змаганнях взяли участь 270 юних спортсменів у складі 28 команд з багатьох регіонів України, які виборювали нагороди у різних вагових категоріях.
Як нам повідомив тренер з дзюдо Світловодської КДЮСШ Рудольф Матвєєв, усі його вихованці виступили достойно і стали переможцями.

Титул чемпіона та "Кубок Лева" у вазі 30 кг здобув Микита Бодюл. Юнак провів 5 сутичок і в кожній отримав чисту перемогу.

Дзюдоїсти Ярослав Бережний (38 кг) та Станіслав Рибін (46 кг) провели по 6 боїв. Програвши лише по одній сутичці, обидва спортсмени стали бронзовими призерами турніру.