Онуфріївський район

Упевнена перемога «Рубіну»

15 квітня онуфріївський «Рубін» приймав на своєму полі футболістів зибківського «Метеору». Вже з перших хвилин матчу обидві команди дали зрозуміти, що ця гра не буде простою.
На початку першого тайму більше атакував «Метеор», але гравці «Рубіну» впевнено і рішуче втілювали в життя свою стратегію і змогли довести присутнім, що їх команда недарма вважається однією з найсильніших команд Онуфріївського району.

Гра закінчилася з рахунком 5:1 на користь онуфріївчан. Рахунок міг би бути більшим, якби нападники команди райцентру були точнішими під час своїх атак. М’яч вперто «не йшов» у ворота навіть з відстані кількох метрів. Можливо вплинуло те, що це була перша гра на своєму полі після зимової перерви.

Вболівальники отримали велике задоволення від гри і гучними оплесками нагороджували кожну вдалу атаку.