Світловодський район

Команда школи №2 — переможець Першості міста з волейболу

Перші дні весняних канікул для учнів 6-7-х класів загальноосвітніх шкіл нашого міста розпочались досить активно та з користю для свого здоров’я, адже саме 3-4 квітня, на базі спортивного залу ЗШ №10, пройшли спортивні змагання на першість міста з волейболу (за спрощеними правилами).
Організатори змагань — управління освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради та Центр військово-патріотичного виховання ставили собі за мету: відпочинок дітей від навчального процесу, формування, збереження і зміцнення здоров’я учнівської молоді, популяризацію спортивного руху в місті.

Головний суддя змагань — керівник гуртка "Загальна фізична підготовка (з елементами волейболу)" ЦВПВ Куян Наталія Василівна розповіла, що кожна команда показала свою майстерність, витривалість та згуртованість, а кожен гравець довів, що він є невід’ємною частиною свого колективу.

За результатами дводенних змагань, переможцями стали збірні учнівські команди: І місце — ЗШ №2; ІІ місце — СЗШ №7; ІІІ місце — ЗШ №10 і були нагороджені грамотами та сувенірними подарунками.

Також було нагороджено грамотами кращих гравців турніру. Ними стали: Гаращенко Олег, Васильченко Дар’я — ЗШ №2, Плис Єлизавета — СЗШ №3, Середенко Богдан — ЗШ №5, Карпчук Ян — СЗШ №7, Чвертко Дмитро — ЗШ №9 та Обрєзков Антон — ЗШ №10. Усі інші команди отримали подяки за участь у грі та волю до перемоги.

Вітаємо переможців та учасників з початком активного весняного відпочинку!