Світловодський район

Світловодські дзюдоїсти — знову кращі!

17-18 березня в місті Кременчук відбувся ІІ Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків 2001-2005 р.н., присвячений співробітникам Служби безпеки України, які загинули під час виконання службових обов’язків.
Організаторами турніру виступили Служба безпеки України та Федерація дзюдо Полтавської області. Тож, участь у врочистій церемонії відкриття змагань взяли заступник голови СБУ генерал-майор Вадим Поярков та ректор Національної академії СБУ полковник Сергій Кудінов, а почесними гостями заходу стали: мер Кременчука Віталій Малецький, чемпіон світу з дзюдо Георгій Зантарая та учасник Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, майстер спорту з дзюдо міжнародного класу Артем Блошенко.

Участь у цьому престижному турнірі взяли 560 спортсменів з усієї України, у тому числі зі Світловодська — вихованці КДЮСШ №1, які вкотре довели, що світловодські дзюдоїсти — найкращі. Незважаючи на сильну конкуренцію та високий професіоналізм суперників, вони змогли гідно представити своє рідне місто, у завзятій боротьбі виборовши призові місця.

Так, чемпіоном турніру у ваговій категорії 46 кг став Станіслав Рибін, який провів п’ять блискучих боїв і став кращим з-поміж 30 сильних суперників. ІІ місце у своїй ваговій категорії (30 кг) виборов Микита Бодюл, залишивши позаду 25 суперників. А бронзовим призером турніру у ваговій категорії 38 кг, у якій змагалися аж 40 спортсменів, став Ярослав Бережний. Гідно боровся за перемогу у ваговій категорії 55 кг і Павло Босько але, на жаль, цього разу він став лише п’ятим.

«Я вдоволений виступом своїх вихованців, – сказав «Віснику Кіровоградщини» тренер світловодських дзюдоїстів Рудольф Матвєєв. – Вони дійсно гідно захистили честь рідного міста».