---

На Кіровоградщині стартували змагання зі спортивного орієнтування

Перші змагання зі спортивного орієнтування відбулися 12 березня неподалік села Попівка Кіровоградського району.
Саме тут пройшов І етап Кубка області, участь у якому взяли 130 спортсменів з Кропивницького, Знам’янки, Світловодська, а також Добровеличківського, Маловисківського, Новгородківського районів та Комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

За результатами змагань, світловодські і новгородківські спортсмени стали призерами і переможцями в різних вікових групах.

Так, перші місці здобули: Олена Омельянцева (Світловодськ, Ж45) та Володимир Волошин (Тарасівка, Ч14), срібло вибороли: Наталія Кімбірська (Світловодськ, Ж45), Олег Терехов (Тарасівка, Ч16), Михайло Черевик (Світловодськ, Ч14), Софія Ігнатенко (Тарасівка, Д14) та Євгеній Литвиненко (Світловодськ, Ч10), а бронзовим призером став Сергій Куліков (Світловодськ, Ч21).