Світловодський район

«Київська весна» принесла світловодським дзюдоїстам чергові перемоги

У перші дні весни, 3-4 березня, в Києві проходив традиційний Всеукраїнський турнір «Київська весна», для участі в якому до столиці приїхало понад 1200 спортсменів з усієї України, а також збірні Білорусі та Словенії.
Участь у цих престижних змаганнях взяли і світловодські дзюдоїсти – вихованці КДЮСШ №1. У боротьбі за перемогу їм довелося боротися з сильними суперниками, причому в кожній віковій групі було не менше 30-35 претендентів на перемогу, але світловодські дзюдоїсти вкотре довели, що вони кращі!

Так, Ілля Середенко (вагова категорія 66 кг) став чемпіоном турніру, Сергій Постіл (66+кг), Іван Задніпрянець (35 кг) та Микита Бодюл (29 кг) здобули срібло, а Станіслав Рибін (46 кг) став бронзовим призером змагань.

Тренер спортсменів Рудольф Матвєєв вдоволений результатами своїх вихованців та вдячний за підтримку дзюдо в місті народному депутату України Олесю Довгому і власнику приватного підприємства «Вікор і К» Віктору Королю.