Богданівський «Буревісник» здобув розгромну перемогу

У матчі 12-го туру Третьої ліги Відкритого чемпіонату міста Кропивницький з футзалу богданівський «Буревісник» завдав нищівної поразки команді «СДЮШОР-2».
У першому таймі матчу «Буревісник» не реалізував чимало моментів. Та все ж до перерви два м’ячі забили. А от у другому таймі зустрічі у ворота молодої команди з Кропивницького влетіло ще 11 м’ячів, на що відповіли трьома влучними ударами. Рахунок матчу 13:3 на користь «Буревісника», у складі якого найрезультативнішим став Роман Дар’єв – шість забитих м’ячів.

Богданівський «Буревісник» після дванадцяти турів має 12 очок і посідає сьоме місце у турнірній таблиці.

У наступному турі, 19 лютого, богданівський «Буревісник» зіграє з командою «КДЮСШ-2-Інгул». Початок матчу о 13.00.